O nás

Vůně a chuť čerstvě pražených zrnek dělá kávu kávou. O tom není pochyb, a i když se nám výrobci jinak zpracované a zabalené kávy snaží namluvit opak, nepřináší jejich výrobky ten gurmánský zážitek, jaký nastává po usrknutí pečlivě připraveného nápoje z vybraných zrnek od šikovného pražiče. Jenže kde takové pražiče v naší republice najdeme? S touto otázkou přišla myšlenka na vznik tohoto portálu.

PražírnyKávy.cz – čerstvá káva na dosah

A tak jsme usrkli doušek lahodného moku ze zrnek z pražírny, jejichž zboží tak rádi zkoušíme, a pustili se do práce. Následovalo několik (hodně) dalších doušků, až byl web PražírnyKávy.cz konečně hotov. Předkládáme vám na něm aktuální přehled všech zmapovaných a vyzkoušených českých pražíren kávy s kvalitní kávou. Hledáte prověřenou pražírnu kávy v Praze, Brně, Ostravě nebo Plzni? Nebo to máte do většího města daleko a chcete najít pražírny kávy ve vašem nejbližším okolí? Pak jste se proklikali na správnou kávomilskou adresu.

U nás si nejen najdete tu svojí pravou pražírnu, nebo rovnou kavárnu s pražírnou. Všechny vyzkoušené podniky a jejich zboží můžete také hodnotit. Dobré? Špatné? Zlepšují se? Zhoršili se? Podělte se o své zkušenosti s dalšími milovníky kávy, přispějte do debaty o jednotlivých českých pražírnách. Vaše postřehy budou jistě cennou zpětnou vazbou i pro majitele těchto speciálních kavárenských podniků, kteří neustávají ve svém úsilí o změnu pohledu Čechů, Moravanů a Slezanů na přípravu a vychutnávání kávy s velkým K.

České pražírny kávy – tipy, návrhy, připomínky

Víte o skvělé pražírně ve vašem okolí, kterou jste na PražírnyKávy.cz nenašli? Uvítáme vaše tipy a náměty! Chcete-li přidat novou pražírnu, pošlete nám prosím podklady na email email. Na tomto emailu se také těšíme na veškeré vaše dotazy, postřehy a připomínky.

© 2014 PražírnyKávy.cz, Tvorba webových stránek  E-solutions