Pražírny kávy v ČR

Přinášíme vám pravidelně aktualizovaný přehled českých pražíren kávy. V seznamu můžete hledat podle míst nebo přímo podle konkrétního názvu pražírny-kavárny. Ke každému podniku přiřazujeme kompletní informace, fotografie a mapku s jeho polohou.

O jednotlivých pražírnách si můžete udělat přehled podle hodnocení ostatních kávomilců – čím více zrnek, tím lepší. Vámi navštívené pražírny v ČR můžete samozřejmě hodnotit také, a pomoci tak dalším milovníkům kávy udělat si přehled.

Pravidla hodnocení pražíren

Budeme velmi rádi za vaše názory, postřehy a tipy, ale při hodnocení pražíren na PražírnyKávy.cz prosíme o dodržování několika základních pravidel:

  • Zdržte se jakýchkoli slovních výpadů, zachovávejte pravidla slušného jednání a vyjadřování.
  • Nevyužívejte hodnocení pro zpropagování vlastní pražírny a nesnižujte záměrně hodnocení ostatním podnikům.
  • Vystupujte pouze pod jednou identitou, kterou si řádně zaregistrujte.

Upozorňujeme, že porušení těchto pravidel může být důvodem pro smazání Vašeho příspěvku.

Chuť kávy je rozhodující

Věříme, že dodržování těchto pár jednoduchých bodů povede k plodné diskuzi o kávě a co nejobjektivnějšímu pohledu na její chuť v jednotlivých pražírnách. Proto bychom si vás závěrem, než se pustíte do hodnocení, dovolili požádat, abyste hodnotili to opravdu nejdůležitější – chuť kávy. Podělte se s ostatními, v jakých variantách jste kávu v pražírně vyzkoušeli, jak vám chutnala samotná, s mlékem a v dalších úpravách. Prozraďte nám také, zda jste kávu zkoušeli poprvé nebo už vícekrát, a jakou měla při jednotlivých pokusech kvalitu.

A pokud jste v níže uvedeném přehledu nenašli pražírnu, kterou znáte, nebo chcete přidat svoji pražírnu, neváhejte nás kontaktovat na naši emailovou adresu email. Na tomto emailu se také těšíme na veškeré vaše dotazy, postřehy a připomínky.

Najděte si tu svojí pravou pražírnu

underline
Zavřít Otevřít

© 2014 PražírnyKávy.cz, Tvorba webových stránek  E-solutions